Київський університет права НАН України привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з 75-річним ювілеєм

25 Листопада, 2010

24 листопада, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир прийняв у своїй Предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі представників Київського університету права НАН України, зокрема ректора університету професора Ю.Л.Бошицького, проректора О.В.Чернецьку, завідуючу відділом кадрів Л.М.Козлову.

У вітальному слові ректор університету Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, що усвідомлюючи особливе значення Української Православної Церкви та особисто Вас, Блаженніший, у виведені українського народу з пустелі зневіри, байдужості та безнадії, ми любимо Вас та надзвичайно високо цінуємо Вашу підтримку ініціативи щодо побудови церкви на території нашого Університету. Ваша особиста участь у закладанні наріжного каменю в основу майбутнього Храму на честь преподобного Нестора літописця не тільки надає нам впевненості – ця богоугодна справа буде невдовзі успішно завершена, але й постала історичною подією, від якої починається шлях викладачів та студентів, що належать до народу Божого, до спасіння і Царства Небесного, чому Ви, Ваше Блаженство, присвятили все своє щиросердне життя Будівничого. Ваш особистий приклад має для нас всіх, особливо молоді, неоціненне значення.

Ваше Блаженство! Від імені трьохтисячного колективу студентів та викладачів Київського університету права НАН України прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження. Нехай Господь надає Вам сили на нові справи заради зміцнення Церкви, консолідації суспільства, розквіту України, допомагає і надалі так само достойно виконувати Вашу високу християнську і громадську місію. Добра Вам, миру і душевного спасіння!