Київський університет права НАН України співорганізатор конференції, яка відбудеться у Женеві 29-30 листопада 2016 р.

24 Листопада, 2016

В рамках тісної співпраці Київського університету права НАН Україні та Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у сферах розвитку доктрин права інтелектуальної власності, оптимізації її нормативно-правової бази відповідно до сучасних соціально-економічних змін, підготовки фахівці у сфері інтелектуальної власності та її популяризації і забезпечення охорони права на об’єкти творчої інтелектуальної, делегація КУП НАН України на чолі з ректором професором Ю. Л. Бошицьким та студентами Куликівською Вікторією, Сабовою Евеліною, Приступою Христиною прийматимуть участь у міжнародній науково-практичній конференції з проблем права інтелектуальної власності та спеціальної освіти у штаб-квартирі ВОІВ в м. Женеві з 29-30 листопада 2016 р.
     Основна мета організації та проведення такої конференції консолідація зусиль щодо підготовки фахівців у сфері інтелектуальної власності нової генерації, обмін досвідом, вироблені спільної стратегії та тактики і, як наслідок, – рекомендацій: 1) для підготовки фахівців взагалі, як одного із заходів самоусвідомлення та підняття рівні людського компоненту інтелектуального ресурсу; 2) магістерських програм у сфері інтелектуальної власності; 3) перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців. Для студентської молоді важливим є набуття досвіду участі у міжнародних форумах зазначеного рівня та поглиблення рівня, форм співпраці у сфері охорони інтелектуальної власності.
     Наукові доповіді студентів КУП НАН України присвячено прикладним проблемам систематизації законодавства у сфері інтелектуальної власності, забезпечення правової охорони окремих її об’єктів, посилення власного рівня капіталізації особистості.
     В рамках візиту передбачається можливість участі в грантах та програмах ВОІВ і надання співпраці більш практичного спрямування.