Київський університет права НАН України створює «Галерею духовності»

22 Квітня, 2010

Київський університет права НАН України започатковує новий культурно-виховний проект для студентів правознавців.

Для реалізації задумів щодо започаткування зазначеного проекту з наступного учбового року, керівництво університету планує завершити будівельні роботи, які проводяться протягом року і розпочати роботи по благоустрою території навколо університету. В університеті створюються комфортні умови, як в самій будівлі так і на прилеглій території. Зараз є мета не просто облаштувати паркову зону, а й розташувати там певні скульптурні символи, які будуть впливати на загальний розвиток людини, на формування його світогляду, розкриттю духовності та краси внутрішнього світу.

З цією метою було вирішено створити в парковій зоні університеті «Галерею духовності» та розмістити ряд скульптурних зображень, які символізують освіту, прагнення до знань та духовність.

На думку ректора університету Ю.Бошицького, філософія кожного сучасного навчального закладу полягає в тому, щоб не тільки надати молодій людині знання, а й розвинути в ній почуття духовності, патріотизму і виховати студента високоморальною людиною. Розміщуючи в стінах університету такі висококультурні речі, як картини та на прилеглій території у майбутньому скульптури, керівництво КУП НАНУ вважає, що це все позитивно впливає на розвиток особистості, формує смак, знання ерудицію. У майбутньому заплановано встановити ряд скульптур, які пов’язані з навчанням. Для відбору кращих робіт, адміністрація вузу об’явила конкурс, щоб отримати від сучасних скульпторів різні пропозиції, які після обговорення професорсько-викладацьким колективом та студентством знайдуть своє почесне місце на території нашого університету.

Організатори проекту впевнені, що на фоні прекрасного, знайомств з новими творчими іменами, різноманітними стилями та жанрами мистецтва молоде покоління юристів вихованих у стінах Київського університету права НАН України буде мати можливість глибше осмислити красу і велич нашого щедро обдарованого народу, усвідомити свою власну відповідальність за майбутнє української культури, духовно збагатитися, виховати власний естетичний смак.

Сьогодні на нашому сайті всі бажаючі мають можливість ознайомитися з першими пропозиціями від молодих, талановитих сучасних скульпторів Микити та Єгора Зігури, які можливо в майбутньому будуть прикрашати територію Київського університету права НАН України.

Скульптурні композиції проекту

Автори скульптурних композицій нового проекту КУП НАН України “Галерея духовності” – Микита та Єгор Зігура