Київський університет права НАН України учасник ХІІI Міжнародного студентського фестивалю «Барви осені-2010»

19 Листопада, 2010

Київський університет права НАН України взяв участь ХІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ-2010» з 18 по 20 листопада 2010 р.

barv_osen0.jpg

Даний конкурс проводиться з нагоди Міжнародного дня студента з метою активізації культурно-мистецького життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх зв’язків між студентами різних вузів України, а також зарубіжних країн.

Київський університет права НАН України на конкурсі представила студентка 1 курсу Дімітрова Юлія, яка виконала музичну композицію «Побегу по радуге». Незважаючи на те, що Юлія тільки на 1 курсі, але вже має неабиякий досвід участі у конкурсах. Юлія є переможницею таких всеукраїнських та міжнародних конкурсів як «Грайлива веселка», «Скарбничка майбуття», «Європа молода», «Крок до зірок», «Зоряний дощ» тощо.

Фестиваль-конкурс традиційно відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Святошинської у м. Києві державної адміністрації, Всеукраїнської ради студентів.

Бажаємо Юлії творчого натхнення та нових перемог!

Культурно-розважальний
КУП НАН України