Київський університет права НАН України відвідала делегація з Грузії

22 Листопада, 2018
     22  листопада  2018 року на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького , Київський університет права НАН України  відвідала делегація з Грузії у складі  Виконавчого Директора асоціації приватних вузів, радника ректора Грузинського університету, доктора, професора Зази Маруашвілі, ректора Академії бізнесу та консалтингу, доктора юридичних наук, професора Деві Хведеліані, Керівника грантових проектів  асоціації приватних вузів Ніно Чаландарішвілі.

grdel1.jpg

grdel2.jpg

Метою зустрічі було обговорення можливих напрямків співпраці, таких як: проведення спільних науково-практичних конференцій, симпозіумів, наукових досліджень,   участь у програмах двостороннього обміну студентами, аспірантами та науково педагогічними працівниками, організація спільних літніх шкіл та спільна участь у грантових програмах,  а також, організація спільної українсько-грузинської програми,  яка дає унікальну можливість студентам Київського університету права НАН України  одночасно здобути вищу  освіту як в КУП НАН України так и в провідному університеті  Грузії.

grdel3.jpg

grdel4.jpg

Ректор КУП НАНУ ознайомив гостей з матеріально-технічною базою вузу, бібліотечним фондом та  музеями  університету.
На зустрічі також були присутній  заступник керівника Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Радник Комітету  ВРУ з питань науки та освіти, радник ректора КУП НАНУ  Сергій Бондарчук, проректор з господарської роботи Володимир Бойко та завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ Олена Сарських.
    Співпраця обіцяє бути цікавою, корисною та взаємовигідною, адже, вже найближчим часом сторони домовились що до підписання угоди про співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ