Київський університет права НАН України ввійшов до десятки вищих навчальних закладів України

15 Травня, 2013

За рейтингом вузів «Компас»  Київський університет права НАН України ввійшов до десятки визнаних закладів України, зайнявши восьме місце за критерієм високого рівня підготовки фахівців.
     Діяльність 239 вищих навчальних закладів України в межах рейтингу аналізували та оцінювали випускники, компанії-роботодавці та представники компанії-експертів, що в свою чергу, свідчить про об’єктивність та неупередженість рейтингу в цілому.

Ознайомитись з результатами можна тут
та інноваційних технологій в системі освіти та науки з метою інтеграції у європейський освітянський простір.