Київський університет права НАН України взяв участь у роботі конференції АТ «Ощадбанк»

22 Липня, 2021

16 липня 2021 р. Київський університет права НАН України в рамках профорієнтаційної роботи на запрошення керівництва АТ «Ощадбанку» взяв участь у щоквартальній підсумковій конференції присвяченій результатам роботи та досягненням філії АТ «Ощадбанку» Святошинського району. Модератором заходу була регіональний менеджер філії, представник Головного Управління АТ «Ощадбанк» по м. Києву та Київській області  Матвеєва Валентина Петрівна.

КУП НАН України на конференції представляла відповідальний секретар приймальної комісії університету, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін – Лісова Катерина Сергіївна. Метою зустрічі було ознайомлення співробітників філії банку з умовами вступу до Київського університету права НАН України.

На початку зустрічі учасники конференції переглянули інформативний відеоролик та презентацію про освітню, наукову та міжнародну діяльність університету. Після чого відповідальний секретар приймальної комісії КУП НАН України ознайомила всіх присутніх з умовами вступу до університету.

У ході зустрічі співробітники АТ «Ощадбанку» мали можливість ознайомитись з особливостями вступної кампанії у КУП НАНУ 2021 р. та отримали відповіді на всі хвилюючі їх запитання.

Презентація університету пройшла в дружній обстановці та побажаннями успіхів майбутнім вступникам Київського університету права НАН України!

Прес-центр КУП НАНУ