16 Лютого, 2012

З 15 по 17 лютого Київський університет права НАН України взяв участь у XV Ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012», яка проходила у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

На виставці було представлено понад 500 навчальних закладів з усіх регіонів України, а також обласні (міські) управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, міжнародні установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти, періодичні видання, видавці сучасних підручників, виробники технічних засобів навчання, автори інноваційних педагогічних технологій.

Організаторами Ювілейної виставки виступили: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма КАРШЕ.

За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні КУП НАН України був відзначений нагородою в номінації «Лідер сучасної освіти у напрямку вищої освіти». За Інновації в управлінні освітою навчальним закладом ректор Юрій Бошицький був відзначений золотою медаллю.

Серед організаторів 70 майстер-класів, семінарів, «круглих столів» були і представники студентського парламенту КУП НАН України, які провели семінар «Студентське самоврядування: проблеми, перспективи та розвиток».

Крім виставкових експонатів учасники виставки звітувались перед присутніми успіхами художньої самодіяльності. Серед учасників вокалу особливу увагу привернули виступи студенток ІІ курсу КУП НАНУ Дімітрової Юлії та Сіончук Юлії, які англійською мовою, стилем та манерою виконання вокалу полонили присутніх. Історичний екскурс у найважливіші віхи життя Київського університету права НАН України зробила конференс’є Берлінова Тетяна.

Детальніше про Міжнародну виставку навчальних заклвдів “Сучасна освіта в Україні – 2012”