Київський університет права НАН України запрошує студентів-юристів взяти участь у футбольному турнірі “Кубок Дружби”

5 Квітня, 2011

Київський університет права

Національної Академії Наук України

Координаційна Рада молодих юристів
при міністерстві юстиції України

Запрошують студентів-юристів взяти участь у футбольному турнірі “Кубок Дружби” у Київському університеті права НАН України за адресою вул. Доброхотова, 7-а. Турнір почнеться 18 квітня ц.р.
     До участі в змаганнях запрошуються студенти-юристи (спеціальності “Право” і “Міжнародне право”, від інституту, університету – до 10 осіб). Ігри пройдуть на майданчику зі штучною травою (розміром 26х16 м, ворота – 1,4х2 м), 3 польових гравця + воротар.  Попередні заявки приймаються по електронній пошті до 11.04.11. Жеребкування відбудеться 14.04 в 16.00 у КУП НАНУ.

Організаційний внесок не передбачений.

Із заявками та за додатковою інформацією звертатися до координатора турніру – завідувача кафедри фізичного виховання й спорту Козленко О.М:  (067) 93 52 111, ol_nik@ukr.net

Генеральний партнер турніру – АТ АК “Василик & Євстигнєєв”  2.jpg

Інформаційно-правова підтримка “Ліга – Закон” 3.jpg