Київський університет права НАН України завершив весняний сезон Днів відкритих дверей в режимі онлайн!

16 Травня, 2024

16 травня 2024 року з КУП НАНУ проведено 13-й День відкритих дверей у режимі онлайн. Стільки раз науково-викладацький склад університету зустрічався з випускниками закладів загальної середньої освіти та ліцеїв протягом лютого – травня поточного року. Як і завжди, з випускниками Жидачівського ЗЗСО  І-ІІІ ст. №1 та Бережницького ЗЗСО І-ІІІ ст. Жидачівського району, Свіржського ліцею Бібрської ОТГ Перемишлянського району Львівської області,  Гніванського ліцею №2 Вінницького району Вінницької області зустрілися проректорка з навчально-методичної роботи Олена АНТОНОВА, член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій АНДРУСІВ, член Приймальної комісії, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій МАТВЕЄВ, здобувачка 2 (магістерського) рівня освіти, член Студентського парламенту Анастасія МАЙОРОВА, відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван КАНФУІ.

На цей раз до нас завітало 128 випускників, які традиційно отримали вичерпну інформацію про наш університет, історію його виникнення, структуру, особливості навчання та роботи кафедр. Цікавою була інформація про викладачів, які щедро діляться своїми знаннями та навичками зі здобувачами. Дізналися учні також і про студентське життя, яке, не зважаючи на тяжкі часи, продовжує вирувати в університеті.

Ми звикли до щотижневих відвідин гостей, до їх запитань, і тому нам сумно, оскільки у зв’язку з початком сесій цьогорічного національного мультипредметного тестування ми зупиняємо наші зустрічі в режимі онлайн.

Проте університет, викладачі та студенти чекають майбутніх студентів! Для вас завжди відкриті наші двері! Щодня з понеділка до п’ятниці з 9 до 17 годин будь-хто може завітати до нас. І ми радо покажемо нашу Alma mater, проведемо вас по нашим коридорам та аудиторіям, атріумам та спортивним майданчикам, завітаємо до наших музеїв, розповімо все, що у нас є і чим ми гордимося.

Ми не прощаємося з вами! Ми говоримо вам «До скорих зустрічей»!