Київський університет права НАНУ та Звягельська громада домовилися про співпрацю

17 Липня, 2024

17 липня відбулася зустріч ректора Київського університету права НАНУ Юрія Бошицького з міським головою Миколою Боровцем. Також до зустрічі долучилися заступниці міського голови Ірина Гудзь і Наталія Борис та начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук. Під час зустрічі обговорювалися перспективи подальшої співпраці між університетом та Звягельською громадою.

Ректор детально розповів про Київський університет права НАНУ, його історію, досягнення, напрямки навчання. Для громади ректор університету передав у подарунок фахову юридичну літературу. Детально зупинилися на перспективних напрямках співпраці, які включатимуть проведення спільних заходів з правової просвіти населення, функціонування безкоштовної «Юридичної клініки» для населення, тісну взаємодію із закладами освіти, зокрема у профільному навчанні, профорієнтації молоді, розробці та реалізацїї освітніх програм та проєктів при потребі.

Ця зустріч стала важливим кроком до побудови міцних зв’язків між університетом і громадою. Микола Боровець висловив глибоку вдячність за приїзд ректора до Звягеля та висловив готовність до плідної співпраці між міською радою та Київським університетом права НАНУ.

Планується, що спільна робота сприятиме популяризації галузі права у Звягельській громаді, підвищенню правової грамотності населення, а також створенню кращих умов для навчання та розвитку молоді.

Досягнуто домовленості, щодо підписання меморандуму про співпрацю в найближчий час.

Прес-Центр КУП НАНУ