Київський університет права Національної академії наук України провів Міжнародну науково-практичну конференцію, яка проходила у Словаччині та Угорщині

27 Травня, 2013

З  21 по 24 травня  2013 року Київський університет права Національної академії наук України спільно з представниками Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, ДВНЗ «Ужгородським національним університетом», Закарпатським державним університетом, Центральноєвропейською вищою школою  м. Скаліца (Словаччина), Мішкольським університетом (Угорщина) та Академічним товариством ім. М. Балудянського (Словаччина) провели міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Розвиток єдиного європейського освітнього простору:поєднання зарубіжного досвіду з національними традиціями», яка пройшла одночасно у двох країнах, Словаччині та Угорщині.
     У роботі конференції взяли участь провідні науковці та освітяни різних навчальних закладів України, Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі,  а також, провідні юристи, економісти, представники технічних спеціальностей та ІТ технологій.

Київський університет права НАН України на конференції представляли: Бошицький Ю.Л., ректор Київського університету права НАН України; Чернецька О.В., проректор з наукової роботи КУП НАНУ;  Сарських О.П. референт ректора  та студенти університету: Кулик О., Кухаренко О.  студентки 4-го курсу юридичного факультету  та  Кортукова Т., студентка 3-го курсу факультету міжнародних відносин.
     Робота конференції проходила у два етапи: пленарне засідання та робота секцій. Пленарне засідання розпочалося 22-го травня в актовому залі Мішкольського університету (Угорщина),  де кожен з почесних членів президії мав нагоду привітати учасників з початком роботи конференції  та урочисто відкрити захід.
     23 травня секційну роботу було продовжено вже у Словаччині.
     Робота характеризувалась активним обговоренням доповідей, виробленням практичних рекомендацій.

Також, у рамках роботи конференції  проходила  міжнародна виставка-конкурс наукових і навчальних досягнень учасників та міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів та докторантів «Пріоритетні напрями досліджень на шляху розкриття потенціалу нової генерації науковців європейської вищої школи».

Плідна робота учасників конференції завершилася цікавою культурною програмою, яку запропонували гостинні словацькі та угорські колеги, що дало змогу ознайомитися із культурною спадщиною м. Кошиця та м. Мішкольца. Зокрема, учасники конференції мали можливість пройтися старими вулицями цих міст, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною словацького та угорського народів.

Логічним завершенням роботи конференції стало нагородження переможців міжнародної виставки, вручення міжнародних дипломів за кращі наукові доповіді та конкурсу студентських наукових робіт. Від Київського університету права НАН України за кращу наукову доповідь дипломи отримали: Кулик О., студентка 4-го курсу юридичного факультету та  Кортукова Т., студентка 3-го курсу факультету міжнародних відносин. Та вже не в перше Київський університет права НАН України отримав диплом за кращу міжнародну науково-технічну виставку-презентацію.

Загалом всі учасники конференції відзначають доцільність проведення таких науково-практичних конференцій та високий рівень організації.