Київський університет права підготував нових фахівців для Закарпаття

17 Травня, 2012

Близько 100 випускників-правників Ужгородського інституту Київського університету права НАН України отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст». Цього року урочиста церемонія вручення дипломів відбувалася в Ужгородському інституті КУП вдесяте. Ювілейний випуск припав на пору цвітіння сакури та магнолії, що надало цьому святу ще більшої небуденності.
     Урочисту церемонію з нагоди вручення дипломів відкрив ректор Київського університету права, заслужений юрист України, професор Бошицький Ю.Л. В своїй промові він зупинився на перспективах розвитку університету, визнавчивші основні вектори: високий рівень викладацької та наукової діяльності, працевлаштування випускників, співробітництво та партнерство з вітчизняними та іноземними вишами, видавнича справа. Ю.Бошицький підкреслив, що пріоритетом університету є забезпечення студентів навчально-методичною та науковою літературою, насамперед, власного видавництва. Ректор презентував одне з останніх видань виша – монографію доцента Ужгородського інституту КУП А.П.Шеремета «Теоретичні основи джерел доказової інформації».

Вітаючи випускників з завершенням навчання,  Ю.Бошицкий звернувся до них вже як до колег-юристів, побажавші їм наполегливості та натхнення в майбутньому професійному житті. Ректор наголосив на відповідальній ролі юристів як носієв правової свідомості, культури та моралі, додавши, що необхідними рисами юриста є підвищенне почуття відповідальності, особисте сумління та веління серця.
     На адресу випускників також пролунали вітання від викладачів (доц.Ващук О.М., проф.Олексик Х.М., доц.Шеремет А.П.), які протягом шести років ділилися зі студентами своїми знаннями, досвідом та  вміннями.