Київський університет права продовжує профорієнтаційну роботу

21 Травня, 2023

18 травня відбулася онлайн-конференція Київського університету права НАН України та школярів західного регіону. Захід припав на День вишиванки, що додало святкової атмосфери зустрічі. Майбутні абітурієнти поспілкувалися з представниками університету з приводу вступної кампанії поточного року та особливостей навчання саме в КУП НАНУ. Адже перед усіма ними зараз стоїть важливе питання: який заклад обрати для отримання вищої освіти.

Із перевагами навчання в нашому виші одинадцятикласників познайомили відповідальний секретар приймальної комісії Іван Васильович Канфуі – доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, і члени приймальної комісії: завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Оксана Олегівна Хорватова, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Васильович Матвєєв і завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Григорович Андрусів. Присутні докладно розповіли школярам про особливості подачі документів для вступу в 2023 році та представили діяльність кафедр, якими завідують у Київському університеті права, чим неабияк зацікавили майбутніх здобувачів.

Від студентського активу виступила здобувачка 4-го курсу спеціальності міжнародне право, голова комітету інформації та студентських зв’язків Анастасія Майорова. Вона познайомила гостей із практичною складовою навчання в КУП НАНУ із досвіду студентки.

Ефекту максимального занурення в майбутнє навчання у Київському університеті права НАН України змогли досягнути за допомогою віртуальної екскурсії у вигляді відеороликів.

Прес-Центр КУП НАНУ