Майстер-клас Асоціації адвокатів України «Участь адвоката у вирішенні питань, пов’язаних із сімейними правовідносинами»

10 Грудня, 2016

В Київському університеті права НАН України відбувся третій із серії майстер-класів Асоціації адвокатів України на тему «Участь адвоката у вирішенні питань, пов’язаних із сімейними правовідносинами». В день захисту прав людини знаковим було аналіз та пошук вирішення проблем, пов’язаних з реалізацією основоположного права людини на сім’ю. Створення сім’ї або процедура її розпаду, захист права просто мати сім’ю для неповнолітніх дітей – все це супроводжується юридичними нюансами, врахування яких є ключовими для громадян та їх інтересів.

Катерина ВЛАСЮК – адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «AVG», голова Комітету з міжнародного права ААУ. У своєму виступі пані Катерина поділилась власним досвідом адвоката, яка супроводжувала десятки процесів розлучення в таких питаннях як: який варіант вирішення ситуації обрати: медіація (мирна процедура врегулювання спору) або судовий процес; як вирішити основні питання, які постають при розлученні, а саме: поділ майна, доля спільних дітей та те, як жити далі та будувати нові відносини і при цьому залишатися собою.

Іван СТАРОСТА – адвокат, має великий стаж практичної роботи у вирішенні сімейних та цивільних спорів. Увага доповідача була сконцентрована на неоднозначності впровадження так званої «адвокатської монополії». Зокрема, наводились як позитивні, так і негативні сторони реалізації цієї частини судової реформи, в першу чергу для клієнта.
     Усі присутні мали змогу долучитися до дискусії та з’ясувати цікаві для ним питання сімейного права та юридичної сторони його захисту.

До нових зустрічей!