Майстер-клас для студентів КУП НАН України від страхового брокера «StarLife»

15 Грудня, 2023

В рамках циклу «Професійні діалоги» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4-го року навчання спеціальності 081 «Право» відбулась чергова зустріч із потенційними роботодавцями. Цього разу для студентів Київського університету права НАН України відбувся тренінг на тему «Актуальні питання страхування життя та здоров’я в умовах воєнного стану». Майстер-клас було організовано кафедрою міжнародного права та галузевих правових дисциплін для випускників 4-го курсу спеціальності 081 «Право» в рамках навчальної дисципліни «Страхове право».

Майстер-клас відбувся в офлайн та онлайн форматах, а місцем його проведення став офіс страхового посередника, лідера ринку страхування життя – компанії «StarLife».

Майстер-клас для студентів провела директор та співвласник компанії «StarLife» пані Грубріна Алла Леонідівна, яка розповіла про те, що страхування життя як послуга для громадян сягає історією на багато тисяч років тому. Сучасний світовий досвід страхування життя свідчить про те, що дана послуга є одним із способів убезпечення себе та своєї родини на майбутнє. Страхування життя дає змогу полегшувати передання майна, створювати грошові фонди для різних цілей (наприклад, витрат на успадкування або поховання). Окрім того, значне поширення страхування життя сприяє зменшенню соціальної напруги та навантаження на соціальний бюджет країни. Наприкінці майстер-класу студенти мали можливість поставити питання лектору, дізнатися про особливості діяльності страхових компаній-лайф в Україні, а також про вимоги щодо проходження виробничої практики в даній сфері. Модератором заходу від Київського університету права НАН України стала доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін к.ю.н., доцент Хорватова Оксана Олегівна.

Прес-Центр КУП НАНУ