Майстер-клас Ільгара Мехті, викладача юридичного факультету Бакинського державного університету (Азербайджан) в КУП НАН України

25 Березня, 2011

У Київському університеті права НАН України з 22-го по 24-те березня 2011 року відбувся цикл майстер-класів Ільгара Мехті – керуючого партнера юридичної фірми «Еквіта», викладача юридичного факультету Бакинського державного університету (Азербайджан). Майстер-класи було присвячено тематиці англійського договірного права.

На майстер-класі були присутні студенти ІІІ, ІV курсів відділення міжнародного права та професорсько-викладацький склад КУП НАН України.

Студентам було цікаво дізнатися про роль англійського договірного права у сучасному світі, теорію та історії договорів, окремі види договорів та їх форми, розмежування договорів та деліктних зобов’язань, мистецтво складання договорів.

Ільгар Мехті приділив велику увагу таким основним елементам контракту у англійському договірному праві, як оферта, акцепт, зустрічне задоволення та намір.

У цілому, проблеми англійського договірного права викликали жваву дискусію серед студентів. Майстер-класи проводились у інтерактивному режимі, студенти задавали цікаві питання, моделювалися практичні ситуації і вирішувалися юридичні задачі, розглядали реальні випадки з юридичної практики, порівнювали українське і англійське договірне право.

По закінченні майстер-класу студенти мали нагоду поспілкуватися із Ільгаром Мехті з окремих проблемам корпоративного права та отримати науково обгрунтовані відповіді на поставлені запитання, а також запросити до співпраці у майбутньому.

Студенти щиро вдячні ректору КУП НАН України Ю.Л. Бошицькому за організацію та запрошення Ільгара Мехті для проведення майстер-класів з корпоративного права.