Майстер-клас з регбі та гандболу в Київському університеті права НАН України

19 Травня, 2017

Нещодавно в стінах Київського університету права НАН України за підтримки кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін відбувся майстер-клас на тему «Наука майстерності в регбі та гандболі», приурочений до щорічного тижня науки.

Студенти мали можливість почути про перші команди з регбі, які створювалися на базі університету вперше в Україні. Почули таємниці майстерної гри в гандбол від чемпіонки світу, викладача кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАНУ Захаренко Г. Х.

На останок студенти практикували правильну подачу м’яча та гру за спрощеними правилами. Отримавши велике задоволення від майстер-класу студенти виголосили бажання провести тренувальну гру у регбі в інший день після занять для тренування не тільки знань, а й тіла.

Прес-центр КУП НАНУ