Мер Києва Віталій Кличко відзначив найкращих студентів столиці персональними стипендіями та преміями Київського міського голови

23 Жовтня, 2015

Відповідно до розпоряджень Київського міського голови від 14 вересня 2015 року №635 «Про призначення премій Київського міського голови студентам міста» та від 23 вересня 2015 року №669 «Про призначення стипендій Київського міського голови студентам міста». Стипендіями за 2014-2015 навчальний рік було відзначено  60 студентів, а преміями – 150 студентів ВНЗ столиці.
     Під час зустрічі 22 жовтня  зі студентами  Віталій Кличко зазначив, що саме студентство завжди було і залишається рушійною силою змін у країні.

Столична влада сьогодні, відзначаючи преміями і персональними стипендіями 210 найкращих студентів міста, глибоко переконана,  що ці навіть невеликі кошти є мотивацією для студентів продовжувати наполегливо вчитися, демонструвати найкращі результати,  ставити перед собою завдання і перемагати, бути активними учасниками розбудови незалежної України. Серед 210 номінантів були й студенти Київського університету права НАН України: Володимир Капустін, студент ІV курсу за напрямом підготовки «міжнародне право»; Матат Андрій, випускник бакалаврату  за напрямом підготовки «правознавство».
     За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького номінанти передали  Віталію Кличку  збірник класичної музики від університету та мали можливість задати очільнику міста нагальні питання.

Студенти-номінанти дякують ректорові за можливість відстоювати честь Київського університету права НАН України на конкурсі рейтингу найкращих вишів столиці.