«Міс та містер університет – 2009»

8 Квітня, 2009

В Київському університеті права НАН України 08 квітня 2009 року за ініціативи ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, відбулася презентація нового проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді!». В рамках проекту проходить конкурс гармонії, інтелекту, вишуканості та краси «Міс та містер університет – 2009». Проект створено для студентів – правознавців та для всіх, хто прагне розвитку і творчої самореалізації. Мета проекту – виявлення та стимулювання творчих можливостей студентської молоді, здатних гідно представляти КУП НАН України на презентаціях, урочистих заходах університету та міських заходах. Надати конкурсантам можливість проводити гуманітарні та благодійні акції.
Місцем проведення конкурсу став нічний клуб «DISCO RADIO HALL», широко відомий клубній, і не тільки, публіці.
Проведені попередні відбіркові тури виконали нелегкі завдання:
– обрання студентів університету, гідних представляти вуз на різноманітних студентських, університетських та міських заходах;
– виявити кращих студентів, у яких краса поєднується з розумом, інтелігентністю і талантом, щоб допомогти їх подальшого гармонійному розвитку і становленню як особистостей;
– своїми специфічними художніми засобами сприяти формуванню у молоді гуманістичного світогляду, виховувати естетичний смак, пропагувати моральні цінності та здоровий спосіб життя;
– стати чудовою школою для учасників, що розвиває у них вміння гарно рухатися, тримати себе на сцені, спілкуватися з глядацькою аудиторією, вміння створити свій імідж.
Таким чином було визначено 10 конкурсанток і 10 конкурсантів, які продемонстрували таланти, світогляд та зовнішню привабливість. В конкурентній боротьбі учасники вийшли у фінальний тур конкурсу, за програмою якого визначені наступні етапи: презентація «Будемо знайомі», інтелектуальний ринг «Яким я бачу майбутнє України», конкурс талантів, дефіле учасників.
Як зазначив ректор в одному із інтерв’ю: «Як на справжньому святі – переможених не буде». Кожен учасник отримав не тільки приз у вигляді особливого звання, а і пам’ятні подарунки з рук почесних гостей.
Всі конкурси оцінювались компетентним – у всіх значеннях цього слова – журі. Причому робили вони це, украй професійно, встигаючи ретельно слідкувати за конкурсантами і швидко переходити від одного етапу конкурсу до іншого. Призові місця і кращі виступи відзначили нагородами від адміністрації та спонсорів університету у наступних номінаціях:

Міс Університет – 2009 – Слєсарєва Маргарита №1;
Містер Університет – 2009 – Шилов Євген № 6;
Віце-Міс Університет – 2009 – Яцишин Марта № 5;
Віце-Містер Універитет – 2009 – Малюк Олександр № 4;

Міс глядацьких симпатій – Дзелінська Вікторія № 4; Містер глядацьких симпатій – Зборовський Іван № 9; Міс чарівність – Дорощенко Марія № 9; Міс перспективність – Умірова Ольга № 7; Міс конгеніальність – Гавронська Ілона № 8; Міс талант – Жмур Ольга № 2; Міс комунікабельність – Жмур Ольга № 2; Міс інтелігентність – Пасічник Ольга № 3; Міс оригінальність – Золотар Ольга № 10; Містер винахідливість – Терещенко Михайло № 10; Містер талант – Гаврилюк Володимир № 8; Містер інтелект – Бережок Сергій № 1; Містер інтелігентність – Голяченко Іван № 3; Містер мужність – Микитьон Олександр № 5; Містер кмітливість – Бойко Андрій № 7; Містер перспективність – Навроцький Дмитро № 2.
Конкурс проводився за підтримки Київського молодіжного центру праці Головного управління у справах сім’ї та молоді, Святошинської районної у м. Києві раді, Київської обласної колегії адвокатів, «Златобанку», юридичної фірми «Салком», юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери», юридичної фірми «Гарант», патентно-юридична фірма «Brand Group», правничої фірми «Софія», салону краси «Клеопатра», кінотеатру «Блокбастер», спортивного клубу «Квадрат» та інших.
Інформаційну підтримку надали: телерадіокомпанія «5 канал», Київська державна регіональна телерадіокомпанія, ЗАТ «ТРК Люкс», телеканал новин «24», газета «Юридическая газета», газета «Правовий тиждень», журнал «Кампус», Інтернет видавництво «Багнет», Інтернет канал «Фотолента», інтернет сайт телеканалу новин «24».

Зав. відділом зі зв’язків
з НАН України, МОН України