Міжнародна наукова конференція «Тринадцяті осінні юридичні читання»

24 Листопада, 2014

14-15 листопада 2014 року в Хмельницькому університеті управління та права  відбулась Міжнародна наукова конференція «Тринадцяті осінні юридичні читання». Конференція вже стала традиційною і проводиться університетом щорічно. Адже цей науковий захід вже понад десять років збирає представників наукової еліти з провідних вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.
     Про участь у конференції цього року заявили більше 250 делегатів з усіх регіонів України та інших держав, зокрема – Республіки Білорусь (представлено більше 50 наукових доповідей) та Російської Федерації (10 доповідей). На відкритті були присутні кращі представники наукової еліти з провідних вищих навчальних та наукових закладів світу, визнані науковці сучасності, представники влади області та міста.

Зі вступним вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету, доктор юридичних наук, доцент О.М. Омельчук. Також привітав усіх присутніх перший заступник голови Хмельницької обласної ради В.Р. Адамський. На пленарному засіданні учасники конференції також прослухали виступи академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України В.І. Андрейцева (Національний гірничий університет), доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Р.І. Кондратьєва (Хмельницький університет управління та права), члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора В.В. Носіка (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), доктора юридичних наук, доцента Б.В. Деревянка (Українська академія банківської справи Національного банку України), доктора юридичних наук, професора М.В. Шульгу (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Київський університет права НАН України на конференції представляв голова Наукового товариства студентів, студент 4 курсу юридичного факультету Андрій Матат, який виступив з доповіддю на секції «Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права».

За результатами конференції було підготовлено та видано збірку доповідей учасників конференції (всього в трьох томах).

Наукове товариство студентів КУП НАН України
Джерело: http://univer.km.ua/