Національна академія наук України Київський університет права

Центр вивчення іноземних мов

Центр пропонує курси вивчення іноземних мов для дорослих та дітей. Це і популярні мови (англійська, німецька, французька), а також менш затребувані на ринку іноземні мови – західнослов’янські. Особливістю цих курсів є те, що потенційним слухачам пропонується вивчення іноземних мов від початкового до високого, у тому числі вузько спеціалізованих рівнів (спецправова, бізнес-іноземна мова і т.д.)

Це курси іноземних мов для усіх, хто цінує якісне та ефективне навчання!

Наші заняття – це ефективно підібрані матеріали, прогресивні комунікативні методики, досвідчений викладацький склад, який вміє зацікавити та навчити кожного. Якщо у Вас упереджене ставлення до навчання – ми готові розвіяти усі Ваші сумніви. Завдяки дружній, ненапруженій атмосфері, навчання відбувається легко, і Ви маєте змогу насолодитись як процесом так і результатом.

Мовні курси професійного спрямування – це унікальний синтез методик, що професійно покладені на тренінгові основи, є надзвичайно цікавою пропозицією для тих, хто хоче працювати та спілкуватись з іноземними діловими партнерами!!!

Ми робимо для студентів максимальну сприятливу атмосферу для навчання. Вивчайте мову РАЗОМ З НАМИ. Зробіть КРОК до УСПІХУ!!!