Музеї КУП НАНУ відвідали кадети Київського Ліцею № 23
У вівторок, 28 вересня 2021 року, на екскурсію до музеїв Київського університету права Національної академії наук України завітали кадети та панянки 10-х класів Київського Ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус імені Володимира Великого» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва.
Екскурсію було організовано в рамках профорієнтаційної роботи університету зі школами столиці. Школярі ознайомилися зі специфікою навчання в КУП НАНУ, дізналися про особливості вступу на спеціальність 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». Проректор з виховної та профорієнтаційної роботи університету, кандидат юридичних наук, доцент Хорватова Оксана Олегівна розповіла школярам про етапи навчання юристів-правознавців від бакалаврської програми до магістратури, а також про наступні етапи сходження по кар’єрним сходинкам юриспруденції. Далі майбутні студенти ознайомилися зі структурою університету, відвідали виставку картин, лекційні аудиторії, де мали змогу відчути дух студентства, ознайомитися із науковими виданнями КУП НАНУ.
Надзвичайно вразив кадетів та їх вчителів Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, яку провів доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук Савка Олександр Іванович, де майбутні абітурієнти змогли познайомитися зі зброєю, знаряддями злочинів та іншими цікавими експонатами, а також відвідали кримнілістичний полігон та кабінет дактилоскопії. Музей криміналістики призначений для формування стратегії, тактики та мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок та вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, здійснення наукових досліджень, висвітлення досягнень вітчизняної, європейської та світової криміналістики, а також для ознайомлення з тактикою та методикою проведення слідчих дій з метою пізнання, доказування та розслідування злочинів.
В Музеї підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством екскурсанти з цікавістю оглядали експонати, зокрема: зразки контрафактного одягу, взуття, аксесуарів, різноманітних упаковок, хімічні засоби, косметичні та канцелярські товари. Численні зразки «піратської» аудіовізуальної продукції та різноманітної контрафактної продукції з незаконним використанням знаків для товарів і послуг відомих вітчизняних та зарубіжних товаровиробників надані в Музей підробок КУП НАНУ адвокатською компанією «Пахаренко і партнери».
Наприкінці зустрічі, кадети та панянки пригостилися смачною випічкою від кондитера університету.
Прес-центр КУП НАНУ