Музей підробок УАПП та КУП НАНУ приймає відвідувачів
Президент Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП), генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та координатор з підтримки громадських проектів УАПП і компанії «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська провели екскурсію в Музеї підробок УАПП для учасників міжнародного семінару «Політика в сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах». Захід проходив 5-6 липня 2017 року у Києві за ініціативи Київського університету права НАН України та підтримки Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) й Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України. Серед учасників семінару — представники Швейцарії, Ізраїлю, Білорусі, Словацької республіки та Азербайджану, а також провідні спеціалісти МЕРТ, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, відомі українські фахівці в галузі права інтелектуальної власності та науковці.
Екскурсанти з цікавістю оглядали експонати Музею підробок УАПП: зразки контрафактного одягу, взуття, аксесуарів, різноманітних упаковок, хімічні засоби, косметичні та канцелярські товари. Численні зразки «піратської» аудіовізуальної продукції та різноманітної контрафактної продукції з незаконним використанням знаків для товарів і послуг відомих вітчизняних та зарубіжних товаровиробників надані в Музей підробок УАПП компанією «Пахаренко і партнери».
Супроводжуючи екскурсію, Вероніка Березанська розповіла учасникам заходу про перебіг безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні», розпочатої УАПП спільно з Державною службою інтелектуальної власності України, Державною митною службою України, Міністерством внутрішніх справ України, Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) навесні 2012 року. Антоніна Пахаренко-Андерсон підкреслила, що, запустивши цю кампанію, українці долучились до проведення Міжнародної просвітницької кампанії «Всесвітній день боротьби з підробками», яка була започаткована Всесвітньою групою по боротьбі з підробками (GACG Network) у 1998 році. Численні заходи, які відбуваються в Україні, по всій Європі та в США, наголошують на міжнародних аспектах порушення прав інтелектуальної власності та підкреслюють зростаючу потребу світової спільноти у посиленій спільній боротьбі з підробками. Особлива увага завжди приділяється тим підробкам, які загрожують здоров’ю та безпеці людей.
У приміщенні Музею підробок УАПП час від часу проходять спільні заходи УАПП і Київського університету права НАН України для представників держорганів та бізнесу, студентської молоді. Антоніна Пахаренко-Андерсон і Юрій Бошицький домовились і надалі продовжувати співпрацю у сфері забезпечення захисту прав інтелектуальної власності в межах підтримки діяльності УАПП, спрямованої на розвиток системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні, вдосконалення законодавчої бази, освіти та просвіти українського суспільства щодо прав інтелектуальної власності згідно з підписаним меморандумом. Зокрема, в найближчих планах — освітні і просвітницькі заходи для школярів різних шкіл Києва.