На базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Львові відбулася міжнародна наукова конференція

29 Травня, 2015

27 травня 2015 року на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень Київського університету права була проведена міжнародна наукова конференція на тему «Українсько-польські відносини в контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів в Центрально-Східній Європі (ХХ – поч. ХХІ століття)», співорганізаторами якої виступили Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та Київський університет права НАН України.

Учасникам конференції вітальне слово надіслав ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький.
     У роботі конференції взяли участь науковці Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Львівського національного аграрного університету, Українського католицького університету, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та ін.
     Учасники заходу обговорили актуальні питання становлення та зміцнення українсько-польських відносин, які в умовах сьогодення є надзвичай важливими та необхідними для реалізації національних інтересів обох держав. Безперечно, досвід наших сусідів може слугувати моделлю політичних і економічних посттоталітарних трансформацій України, а тісні взаємини та співробітництво у різних сферах суспільного життя сприятиме успішній інтеграції нашої країни в європейський простір.

Під час виступу учасників мала місце жвава дискусія серед науковців щодо обраної проблематики наукової конференції.