На базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Львові відбулася урочиста посвята у студенти Київського університету права НАН України.

7 Вересня, 2015

03 вересня 2015 року у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Львові відбулися урочистості з нагоди посвяти абітурієнтів у студенти Київського університету права НАН України.
     У вітальній промові ректор університету, професор, заслужений юрист України Ю. Л. Бошицький привітав усіх гостей заходу, розповів про нові досягнення університету, а також зазначив ключові перспективи розвитку університету на новий 2015-2016 навчальний рік, також наголосив, що саме зараз, коли Україна переживає найскладніші часи та на фоні подій, які відбуваються в нашій країні, перед українськими юристами постають складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати не тільки суспільно корисні проекти та ініціативи, але й впливати на розвиток країни в цілому, зазначивши при цьому що головне завдання КУП НАНУ полягає у тому, щоб дати студентам належні знання, базуючись на традиціях та принципах вищої школи права.

До привітань долучились почесні гості Рабінович Петро Мойсейович – доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач  Львівської лабораторії прав людини і громадянина НАПрН України; Литвин Микола Романович – доктор історичних наук, професор, директор Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України; Кравців Ярослав Васильович – начальник координаційно-моніторингового управління ДПІ у Шевченківському районі ГУ Державної фіскальної служби у м. Києві; а також представники професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України: Семаков Генадій Семенович – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу, Біленчук Петро Дмитрович – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу.

У своїх виступах кожен з них підкреслив, що у Київському університеті права забезпечується всебічний розвиток особистості студента, що комплексна підготовка юриста – це не лише сума професійних навичок, знань та вмінь, а й естетичне виховання кожного, хто обрав навчання у нашому вузі.
     У своєму завершальному слові ректор Ю.Л. Бошицький наголосив, що сьогодні доля України, її суверенітет та територіальна цілісність залежать від кожного з нас. Ми повинні бути, як ніколи, єдині, організовані, згуртовані та рішучі, тому девіз вузу «Навчатись, щоб перемагати» повинен стати девізом кожного студента.

На завершення, слід зазначити, що Київський університет права НАН України розвивається і набуває нових досягнень у підготовці висококваліфікованих правників для країни. Одним з основних напрямків розвитку Київського університету права Національної академії наук України та його структурних підрозділів є міжнародна діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вишу в міжнародну університетську спільноту. З огляду на це, ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький для формування професійної юридичної компетентності студентів постійно розширює географію провідних юристів-практиків і теоретиків, що мають досвід наукової діяльності та готові представити результати роботи студентам КУП НАНУ.