На базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Львові відбувся круглий стіл

29 Травня, 2015

28 травня 2015 року на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень Київського університету права було проведено круглий стіл на тему «Обставини, що виключають злочинність діяння: проблеми теорії та практики», який був організований кафедрою кримінального права та процесу Київського університету права НАН України , яку очолює д.ю.н. Кваша О.О.

Учасникам круглого столу вітальне слово надіслав ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький.
     На заході були присутні почесні гості: член-кореспондент НАПрН України, д.ю.н., професор Навроцький В.О., заступник голови Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації Гарат І.В.

Окрім того, у роботі круглого столу взяли участь провідні представники наукової спільноти Київського університету права НАН України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського Національного університету ім. І. Франка, Львівської комерційної академії, Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Львівського університету бізнесу та права, а також аспіранти, студенти, курсанти.
     Учасники заходу обговорили актуальні проблеми становлення та розвитку кримінально-правового інституту обставин, що виключають злочинність діяння, обмінялися практичним досвідом і теоретичними напрацюваннями у цій сфері.

Круглий стіл відбувся на високому організаційному та науково-теоретичному рівнях, у дусі жвавих дискусій та великим зацікавленням як вчених, так і студентської молоді до обраної проблематики науково-практичного заходу.