На базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ відбувся круглий стіл

20 Квітня, 2015

19 квітня 2015 року на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права було проведено круглий стіл на тему «Парламентаризм в Центрально-Східній Європі: історія, національні особливості, сучасні тенденції», який був організований Київським університетом права НАН України спільно з Інститутом українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України
     Зважаючи на євроінтеграційні прагнення України та зростаючу увагу наукової спільноти до питань утвердження сучасних та ефективних моделей парламентаризму, метою проведення круглого столу було обговорення найбільш актуальних теоретичних та практичних проблем сутності, закономірностей розвитку і відмінних рис функціонування інституту парламентаризму в країнах Центрально-Східної Європи та Україні, як невід’ємного атрибуту правової держави, фундаментального надбання демократії, показника розвитку громадянського суспільства.

З вступним словом виступив ректор КУП НАНУ, професор, Заслужений юрист України Ю. Бошицький. На заході були присутні почесні гості: начальник управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України Шевцов Андрій Гаррієвич, завідувач кафедри економічної теорії та статистики Європейського інституту JUSTO, професор, Віце-президент Російської академії економічних наук, Дійсний член Міжнародного статистичного інституту Сімчера Василь Михайлович, які звернулися з привітальним словом та побажали учасникам круглого столу плідної роботи у конструктивному руслі.

У роботі круглого столу взяли участь науковці Київського університету права НАН України, Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича, Львівського Національного університету ім. І. Франка, Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Під час виступу учасників круглого столу мала місце жвава зацікавленість та дискусія серед науковців щодо обраної проблематики науково-практичного заходу.