На базі НАУ 22 жовтня 2014 року відбувся круглий стіл, присвячений проблематиці розвитку студентського самоврядування

24 Жовтня, 2014

Представники Студентського Парламенту та Наукового товариства студентів КУП НАНУ 22 жовтня 2014 року взяли участь в роботі Міжуніверситетського круглого столу на базі Юридичного інституту Національного авіаційного університету на тему: «Роль студентського активу у формуванні особистості студента та діяльності вищого навчального закладу».

Захід проводився за участю Академії адвокатури України, Київського національного університету імені Т. Шевченка, Київського університету права Національної академії наук України, Інституту кримінально-виконавчої служби, а також профкому Національного авіаційного університету. Тематика круглого столу передбачала обговорення питань, які присвячувалися проблемам та перспективам розвитку студентського самоврядування, формам взаємодії адміністрації вищого навчального закладу зі студентською громадою.
     Перед початком заходу представники адміністрації та директор ЮІ НАУ к.ю.н., доцент, професор кафедри конституційного і адміністративного права Сопілко І.М. побажали учасникам успіхів та плідної роботи. До слова була запрошена Голова НТС ЮІ НАУ Дар’я Бондаренко, яка висловила щирі слова і зазначила, що усі присутні проявили небайдужий погляд на проблему соціалізації студентської молоді. Секретарем заходу – Головою профбюро ЮІ НАУ Марією Рощук було оголошено регламент роботи, після чого студентка поділилася власними поглядами на лідерські якості представників студентського активу.

Власне із доповідями виступили студенти КУП НАНУ, а саме: студентка 3 курсу факультету міжнародних відносин, Президент Студентського Парламенту – Дар’я Полінська; студент 4 курсу юридичного факультету, Голова комітету науки Студентського парламенту та Голова НТС кафедри цивільного та трудового права – Дмитро Санченко; студентка 2 курсу юридичного факультету, Заступник голови комітету культури та студентського дозвілля Студентського Парламенту – Катерина Волошина; студент 4 курсу юридичного факультету, Голова НТС – Андрій Матат; староста потоку 4 курсу юридичного факультету – Віталій Бондар.

Враховуючи тематику круглого столу, усі студенти без винятку активно обговорювали нову редакцію Закону України «Про вищу освіту». В кінці заходу учасників нагородили подяками, а згодом, в неформальній обстановці та в рамках міжвузівської співпраці було обговорено плани щодо проведення найближчих заходів.

наукового осередку студентів
Студентського Парламенту