На другу суботу вересня згідно Указу Президента від 29 червня 1994 року припадає святкування Дня фізичної культури й спорту в Україні

12 Вересня, 2011

На відзначення цього свята напередодні, 8 вересня,  в Київському університеті права НАН України відбулось спортивне свято.
    Спочатку був презентований досить новий національний вид єдиноборств, що має назву хортинг. До уваги глядачів було представлені показові виступи фахівців цього виду єдиноборств. Зокрема, було продемонстровано як дівчина може відстояти себе в небезпечних ситуаціях, навіть пр. нападі озброєного зловмисника. Глядачам сподобались ці виступи – після кожного з номерів вони дякували оплесками.

Наступними в програмі свята були бліц-турніри з настільного тенісу, стрітболу (баскетбол), гирьового спорту, бадмінтону.
    Студенти, як завжди,  активно відгукнулись на запрошення взяти участь в змаганнях з настільного тенісу. Сміливо змагалась з юнаками та боролась за перемогу єдина учасниця змагань – Інна Ковтун (група 31), яка була дуже близька до перемоги, але в підсумку посіла друге місце, Переможцем змагань став Ярослав Шевченко (32 МП), а третє місце посів Андрій Загривий (група 25).

Одночасно з змаганнями з настільного тенісу відбувались і змагання з стрітболу. У фіналі перемогу з рахунком 11:5 виборола команда в складі Богдана Короля та Андрія Федура (група 26). Другою була команда Михайла Верчука (група 21) та Антона Свідерського  (22 МП)

В цей же час на бадмінтонному майданчику проходив бліц-турнір з бадмінтону.
    Переможницею тут стала Потапенко Вікторія (група 26)

Другою була Большакова Катерина (41 МП), а третьою – Мовчан Юлія (група 26).
    Окрім наведених в програмі бліц-турнірів було і змагання з гирьового спорту, в якому місця розподілились наступним чином: І місце – Калініченко Артем ( 38 разів), ІІ місце – Кайола Максим  (30), ІІІ – Величко Касім (28).

Завершальною частиною спортивного свята був футбол – було заплановано два матчі – спочатку матч між командами молодших (ІІ та ІІІ) та старших (ІV та V) курсів. Гра мала показовий характер, але кожна з команд жадала перемоги і кожен гравець своєю грою хотів довести головному тренеру своє право грати за збірну університету. Першими забила команда молодших курсів, але старші курси не засмутилися і вже в середині тайму вирівняли гру та створивши декілька гольових моментів зрівняли рахунок а потім і вийшли вперед. Матч пройшов у дуже дружній атмосфері і закінчився перемогою старших курсів з рахунком 3:5.

Друга зустріч відбулася між збірною командою нашого вузу та командою Національної академії прокуратури України. Хоча це була і товариська зустріч, але все ж таки, наша команда розуміла відповідальність яка лежить на їх плечах, оскільки вони грали у себе вдома. Наші хлопці зразу ж заволоділи ініціативою, забивши одразу декілька м’ячів, і впевнено довели матч до перемоги з рахунком 12 : 4.