2 Грудня, 2014

На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар, що проводився спільно кафедрою цивільного та трудового права та кафедрою теорії та історії держави і права. За участі магістрів та аспірантів членами кафедр були оголошені доповіді, що об’єднувались загальною тематикою круглого столу – «Методика проведення наукових досліджень».

Відкрив семінар академік НАПрНУ, д.ю.н., професор, завідувач кафедри цивільного та трудового права В.В. Луць. В межах тематики семінару прозвучали доповіді к.і.н., професора Іванова В.М. «Історико-правові аспекти в юридичних наукових дослідженнях»; к.ю.н., професора Десятника В.О. «Природа наукового знання»; к.ю.н. Огнев’юк Г.З. «Інтерактивні методи навчання як засіб стимулювання наукової роботи студентів», к.ю.н. Волощенко-Віслобокової О.М. «Методика роботи з джерелом в історико-правових дослідженнях»; к.ю.н. Рассомахіної О.А. «Удосконалення системи освіти у сфері інтелектуальної власності в Україні»; Різника В.С. «Використання судової практики під час проведення цивілістичних наукових досліджень»; к.і.н. Панасюка Р.П. «Методика роботи з електронними джерелами для проведення історико-праоввих досліджень», к.ю.н. Гузеват М.О. Нариси з історії присудження наукових ступенів і наукових знань в Україні та світі». Обговорення доповідей завершилось жвавою дискусією. За пропозиції В.В. Луця наступний між кафедральний методичний семінар запропоновано провести на тему «Методика проведення семінарських занять».