На юридичному факультеті в рамках Тижня науки проведено міжкафедральний науково-практичний семінар «Охорона прав інтелектуальної власності: економічний та правовий аспект»

15 Травня, 2015

У рамках запланованих заходів кафедри цивільного та трудового права КУП НАН України спільно з кафедрою інтелектуальної власності та інноваційних технологій до Дня науки 14 травня 2015 року о 10:30 в ауд. 210 було проведено міжкафедральний науково-практичний семінар «Охорона прав інтелектуальної власності: економічний та правовий аспект».

В заході взяли участь заступник завідувача кафедри цивільного та трудового права, к.ю.н. Огнев’юк Г.З., заступник завідувача кафедри інтелектуальної власності та інноваційних технологій, к.ю.н. Яшарова М.М., доцент кафедри цивільного та трудового права, к.ю.н. Рассомахіна О.А. із доповіддю «Удосконалення законодавства України у сфері охорони прав на торговельні марки у мережі Інтернет» та студенти-магістри 5 курсу із відповідними доповідями: Марутян Христина «Захист авторського і суміжних прав в мережі Інтернет», Кедік Анна «Інноваційна методика лікарів як об’єкт інтелектуальної власності у контексті суміжних прав», Шишикін Сергій «Економічно-правові аспекти лізингових угод», Лавриненко Катерина «Універсальний режим охорони та захисту авторського права та суміжних прав в Україні та ЄС». Вступне слово зробила заступник завідувача кафедри цивільного та трудового права, к.ю.н. Огнев’юк Г.З., яка наголосила на важливості економічного аспекту охорони інтелектуальної власності та запропонувала учасникам заходу акцентувати увагу саме на ньому. Виступи з доповідями та обговорювані після них питання виявилися надзвичайно цікавими, актуальними та практично значущими і створюють базу для подальших наукових досліджень та розробок за тематикою.