На юридичному факультеті в рамках Тижня науки студенти КУП НАНУ провели імпровізоване засідання господарського суду

15 Травня, 2015

13 травня 2015 року, в рамках Тижня науки в Україні, студенти юридичного факультету Київського університету права НАН України під керівництвом к.ю.н., доц. Похиленко І.С. провели імпровізоване засідання господарського суду щодо порушення майнових авторських прав та стягнення компенсації.

Присутня на імпровізованому судовому засіданні декан  юридичного факультету Бевз С.І. відмітила, що представлена  фабула справи була  насичена доказами, студенти продемонстрували ґрунтовні знання господарського та господарського  процесуального законодавства, вміння та навички його застосування та рекомендувала присутнім не зупинятись на досягнутому, а підвищувати свою майстерність надавши певні поради.