На першому курсі пройшли обговорення на тему виборів голови органу студентського самоврядування КУП НАНУ

31 Жовтня, 2014

31 жовтня 2014 року на першому курсі пройшли обговорення на тему виборів голови органу студентського самоврядування КУП НАНУ.
   На Загальних зборах першого потоку були присутні Президент Студентського парламенту КУП НАНУ Полінська Дар`я, доц. кафедри теорії та історії держави і права Панасюк Р.П., староста першого курсу Аврутіс Михайло та академічні групи ПБ-11, ПБ-12 та ПБ-13.

Студенти обговорили питання доцільності участі I курсу на вибораг голови ОСС вишу,та заслухали поради від діючих членів Студентського парламенту та професорсько-викладацького складу зборів.
Відкритим голосуванням груп, було прийнято рішення не брати участь у виборах цього року, а проявити себе якнайкраще за час навчання на першому курсі, аби в наступному році вже з досвідом роботи у самоврядуванні вишу, показати себе як найгідніших кандидатів.

По закінченню зборів були видані подяки студентам, які активно проявили себе на молодіжній акції з озеленення міста.