На вірність народові України присягнули офіцери запасу КУП НАН України

12 Жовтня, 2011

23 липня 2011 р. у Київському Військовому інституті імені Тараса Шевченка відбулася урочиста подія – складання військової присяги студентами вишів столиці, серед яких 44 студенти нашого університету.
     Урочисто перед строєм своїх товаришів, студентів, батьків, гостей церемонії студенти давали клятву на вірність українському народові.

За дорученням професора Юрія Бошицького, ректора університету в урочистостях взяла участь Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи, яка привітала присутніх із Днем Прапора України та зазначила, що військова присяга – це важливий ритуал, яким є клятва на вірність і відданість народові, сумлінно і чесно виконувати громадський і військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції та законів України.

Ми пишаємося тим, що наші студенти мали можливість навчатися воєнній справі в такому прекрасному інституті, де в розпорядженні студентів-курсантів при підготовці кваліфікованого офіцера запасу були сучасна матеріальна та польова бази.