На засіданні Вченої ради КУП НАН України відбулося затвердження тем дисертаційних досліджень здобувачам ступеня доктора філософії

11 Липня, 2023

11 липня 2023 року на засіданні Вченої ради Київського університету права НАН України відбулося затвердження тем дисертаційних досліджень здобувачам ступеня доктора філософії.

Аспіранти та наукові керівники були присутні як офлайн, так і в онлайн режимі.

Зі вступним словом до присутніх звернувся ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор, заслужений юрист України Бошицький Юрій, підкресливши, що правильно обрана і сформульована тема – це половина виконаного дослідження. Вибір теми дисертаційного дослідження є відповідальним етапом для аспіранта. Також ректор вказав на важливість апробації наукових досліджень, адже у КУП НАН України створені всі належні умови для якісної підготовки дисертаційної роботи.

В обговоренні дослідницьких пропозицій взяли участь члени Вченої ради, завідувачі кафедр КУП НАН України, наукові керівники д.ю.н., професор, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАНУ Бригінець Олександр, к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАНУ Кармазіна Катерина, к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАНУ Мельниченко Оксана, завідувач відділу проблем цивільного, трудового та підприємницького права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, д. ю. н. Бабаскін Анатолій,  професор, професор кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», д. ю. наук Аріф Гулієв та ін.

Аспіранти продемонстрували високий рівень презентації проєктів наукових досліджень з актуальних проблем різних галузей права та міжнародного права.

Теми, які було затверджено є досить перспективними та актуальними, зокрема: «Кримінально-правові заходи боротьби з тероризмом в умовах воєнного стану», «Кримінальна відповідальність за колобораційну діяльність»,

«Права особливого роду (sui generis) у законодавстві про авторське право України та ЄС», «Правовий механізм захисту осіб постраждалих внаслідок збройної агресії рф проти України», «Цивільно-правова відповідальність за ненадання чи неналежне надання медичної допомоги», «Реформування Збройних Сил України на основі стандартів НАТО: міжнародно-правовий аналіз», «Кримінальна відповідальність за порушення законів та звичаїв війни за законодавством України», «Насильницька передача дітей як форма вчинення міжнародного злочину геноциду» та ін.

На завершення завідувачка аспірантури Перелигіна Раїса побажала здобувачам ступеня доктора філософії плідної та продуктивної наукової роботи разом з потужними науковими керівниками!

Прес-Центр КУП НАНУ