Нагородження професора КУП НАНУ Панчишина Р.І. високою нагородою Збройних сил України

26 Червня, 2023

Наказом Головнокомандуючого Збройних сил України генералом Залужним Валерієм Федоровичем, N 1154 від 29.05.2023 року, нагрудним знаком «Золотий Хрест» за успішне виконання бойових завдань, нагороджений військовослужбовець Панчишин Руслан Ігорович.

Руслан Ігорович в перший місяць повномасштабного вторгнення зі зброєю в руках став на захист неньки України, та успішно продовжує це робити до сьогоднішнього дня.

26 червня на урочистому засіданні Вченої ради університету, Руслана Ігоровича з отриманням високої нагороди, привітав ректор університету Бошицький Юрій Ладиславович, науково-педагогічний колектив та представники студентського самоврядування.

Руслани Ігорович подякував ректору, колективу та студентам за щирі та теплі слова підтримки. Як він сказав: «Нагорода – також зброя».

Що відомо про нагороду. Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний затвердив нову систему бойових нагород 23 грудня 2021 року. Наказ остаточно набув чинності 1 червня 2022 року.

Систему розробили на основі національних бойових традицій і з урахуванням досвіду нагородних систем держав-партнерів України. Вона побудована ієрархічно. Нагрудні знаки можуть бути у вигляді медалей і хрестів.

Найвища нагорода – “Хрест Заслуги”. Нею відзначають військових та працівників Збройних сил за героїчний вчинок під час бойових дій. Далі йдуть «Золотий хрест», «Срібний і Сталевий хрести», “Хрест Військова честь”, “Комбатантський хрест”, нагрудні знаки “За незламність”, “За збереження життя” та “За сприяння війську”.

Прес-Центр КУП НАНУ