Нагородження працівників КУП НАНУ відзнаками Міністерства освіти і науки України

25 Лютого, 2016
     23 лютого 2016 року відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України, на якому працівники університету були нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України.
     Нагрудний знак «Відмінник освіти України» вручено:

• Левківській Галині Петрівні – проректору з гуманітарної освіти та виховної роботи;
  • Чернецькій Олені Василівні – проректору з наукової та науково-педагогічної роботи.

Подяками Міністерства освіти і науки України нагороджені:

• Іванов В’ячеслав Миколайович – в.о. завідувача кафедри теорії та історії держави і права;
  • Кодьєва Олена Петрівна – в.о. завідувача кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін;
  • Нипорко Юрій Ісайович – доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.