Налагодження відносин з Національним університетом державного управління Угорщини

28 Вересня, 2018
     Одним із пріорітетних завдань Київського університету права НАН України, вищого навчального закладу, який постійно прагне вдосконалюватись, є інтеграція у світовий науковий та освітній простір.
     Зокрема, візит до Будапешту делегації КУП НАНУ, на чолі з ректором Ю. Бошицьким, відкрив нову можливість налагодити відносини з Національним університетом державного управління Угорщини, який був створений у 2011 році.
     Знайомство представників КУП НАНУ з діяльністю Університету розпочалась із участі в офіційному заході на честь державного діяча, юриста та національного героя Угорщини Лайоша Кошута, за участю спікера угорського Парламенту Ласло Кевера.

Після цього, була проведена екскурсія для делегації Київського університету права НАН України, яка розпочалась із візиту до кабінету ректора Національного університету державного управління Угорщини, де були обговорені стратегічні напрями співпраці між сторонами.

ny4.jpg

ny6.jpg

Також, делегація КУП НАНУ мала змогу ознайомитись із виставкою-музеєм колишньої воєнної Академії Людовіки, в будівлі якої, в 2012 році було прийнято рішення щодо створення адміністративного центру Національного університету державного управління Угорщини, де, зокрема, також знаходиться факультет міжнародних та європейських студій.

ny5.jpg

ny7.jpg

Відвідавши Національний університет державного управління Угорщини, вдалось дізнатись багато цікавої та важливої інформації, а також залишити символічні пам’ятні подарунки від Київського університету права НАН України.

Візитівка Національного університету державного управління Угорщини

viz1.jpg

viz2.jpg

viz7.jpg

viz3.jpg
viz5.jpg
viz6.jpg

Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ в Будапешті, 2018 р.