Наукова бібліотека КУП НАН України поповнилась новим науковим виданням від Посольства Кореї в Україні

22 Березня, 2018
    Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу під час свого візиту до Київського університету права НАН України відвідав університетську бібліотеку, де мав можливість ознайомитись з книжковим фондом бібліотеки та поспілкуватись із студентами.
    Поважний гість подарував надзвичайно цікаві книги «Корейское чудо» бібліотеці університету та розповів студентам, що українській молоді потрібно читати такі книги, щоб розвивати економіку своєї країни.
    Ця книга розповідає про те, як Республіка Корея, яка в 60-ті роки повністю залежала від іноземної допомоги, змогла за недовгий проміжок часу пройти шлях від бідної країни до  розвиненої економіки, відомої всьому світові. За «корейським економічним дивом»  стоять патріотизм та відданість багатьох громадян, які знаходились в центрі економічної політики та її втіленні протягом Декади розвитку (1960-х років ХХ сторіччя).

posol1.jpg
posol2.jpg

«Оригінальні ідеї та досвід керівництва корейською економікою в ті часи, коли Корея була спустошеною війною, безплідною землею без економічної інфраструктури,  увійшли в цю книгу, а такий досвід необхідно перейняти українським студентам, тому поколінню, кому доведеться будувати українську економіку», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол.
    Ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький та студенти університету висловили глибоку подяку Надзвичайному та Повноважному Послу, пану Лі Янг-Гу, за прочитану ним лекцію та надані поради студентській молоді Київського університету права НАН України.

posol3.jpg
posol4.jpg

Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар це надзвичайно корисне видання, та  сподівається, що книга сприятиме розвитку обізнаності студентської молоді та кращому розумінню ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.

Прес-центр КУП НАНУ