Науково-практична конференція «Практичне застосування нового Кримінально-процесуального кодексу України»

26 Листопада, 2012

14 листопада 2012 року у Національній академії внутрішніх справ відбулась науково-практична конференція «Практичне застосування нового Кримінально-процесуального кодексу України».
     Пленарне засідання відкрили начальник Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України, к. ю. н., Заслужений юрист України, Василь Фаринник  та ректор Національної академії внутрішніх справ, д.ю.н. В. Коваленко. Активну участь в роботі конференції  взяли  провідні науковці, фахівці – практики кримінального процесу, а також представники нашого університету –  декан юридичного факультету, професор Короленко М. П. та студенти: Асіч А, Мусітович Р. В., Скляренко М., Шутовська І., Дікарєва Г., Мережко Є., Поліхун В., Говоруха Г., Крутень А, Федорович А.

Матеріали підготувала:
студентка Київського університету права