Науковці Київського університету права НАН України взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції

29 Травня, 2024

24 травня 2024 року Східно-європейським слов’янським університетом проведено ХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Слов’янський світ: єдність у розмаїтті», присвячену Міжнародному Дню слов’янської писемності і культури. Мета проведення цієї конференції – узагальнення напрацювань вітчизняних та іноземних вчених щодо формування базових основ розвитку духовних цінностей слов’янських народів з урахуванням правових, економічних та інших аспектів розвитку слов’янських країн Східної Європи. Конференція проходила у змішаному режимі – як офлайн, так і онлайн.

У роботі конференції взяли активну участь представники Київського університету права НАН України під керівництвом проректора з наукової роботи Івана Кайла. Вітальне слово до учасників конференції від імені ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького зачитав керівник Ужгородської філії університету Іван Ващинець. З різноплановими доповідями також виступили науковці з України, Чехії та Словаччини.

Участь науково-педагогічних працівників КУП НАНУ у міжнародній конференції, організованій Східно-європейським слов’янським університетом є ще одним свідченням розвитку наукового та освітнього співробітництва між двома вищими навчальними закладами, засади якого було визначено в угоді про співпрацю, підписану у квітні цього року.

За результатами роботи міжнародної конференції буде видано монографію, куди ввійде науковий доробок її учасників.

Прес-Центр КУП НАНУ