Нове видання науковців КУП НАНУ та Дебреценського університету «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)»

20 Квітня, 2018

Шановні колеги!

ukrugor.jpg

Днями побачив світ збірник наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)».
    У збірнику вміщені тези виступів, пропозиції, зауваження, що присвячені найбільш складним проблемам теорії та практики систематизації цивільного законодавства України й Угорщини та їх застосування. Виділені спільні проблеми методологічного, лексичного та системного походження.
    Збірник розрахований на науковців, викладачів юридичних вишів, магістрів, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних і судових органів та всіх, хто цікавиться проблемами приватного права.

Актуальні проблеми цивілістики (на
прикладі України та Угорщини): збірник  наукових праць за матеріалами