Нове видання науковців Київського університету права НАН України та Батумського державного університету ім. Шота Руставелі

6 Липня, 2018
monografiyagruz.jpg     Днями побачила світ колективна монографія «Актуальні проблеми міжнародного права (на прикладі України та Грузії)».
    Колективна монографія присвячена  сучасним проблемам розвитку міжнародного права. Окреслені  актуальні проблеми міжнародного права в Україні, розглянуто правову систему України й міжнародне право, досліджено актуальні проблеми міжнародного права в Грузії.
    Видання є результатом багаторічної наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі.
    Книга розрахована на науковців, викладачів юридичних закладів вищої освіти, аспірантів, працівників міжнародних організацій та органів, магістрів, студентів – усіх, хто цікавиться міжнародним правом.

Актуальні проблеми міжнародного права (на прикладі України та Грузії): колективна монографія / Київський університет права НАН України, Батумський державний університет ім. Шота Руставелі; за заг. ред. проф. Ю. Бошицького та проф. А. Махарадзе. – К.: Талком, 2018. – 344 с.