Нові горизонти співробітництва: делегація представників наукової спільноти Молдови відвідала КУП НАН України

20 Листопада, 2012

19 листопада 2012 року Київський університет права НАН України у рамках участі у Першому міжнародному круглому столі «Співробітництво у Причорноморському регіоні: тенденції і перспективи» у КУП НАНУ перебувала делегація науковців Молдови на чолі з президентом Асоціації міжнародного права Молдови, доктором юридичних наук, професором Олександром Дмитровичем Буріаном.

Під час зустрічі з ректором КУП НАН України, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким сторони обговорили формат практичних напрямків співробітництва найближчим часом, зокрема у рамках проведення спільних міжнародних заходів із залученням науковців і фахівців з інших держав, окреслили пріоритети подальшого співробітництва, а саме розроблення проекту проведення спільної літньої мовної школи, академічного обміну студентів та публікації українських і молдавських вчених у фахових виданнях Молдови і України.
Молдавська делегація ознайомилась з інфраструктурою КУП НАН України, історією його створення, розбудови та перспективами подальшого розвитку. Особливу увагу молдавських гостей викликали художні виставки митців з України та Болгарії, які експонують свої творчі доробки у КУП НАН України.

Зустріч представників молдавської та української спільноти відбулась у доброзичливій атмосфері, що є гідним прикладом дружних стосунків обох держав у сфері науки і освіти.

Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних