Нові нагороди КУП НАН України

19 Лютого, 2011

Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь в освітянських виставках.

Участь в цих подіях надає можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації нашого ВУЗу, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.

Результати діяльності університету завжди високо оцінені щорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців університету, Київським університетом  права НАН України, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.

КУП НАН України та ректор університету Ю. Бошицький були нагороджені:

1. Золотою медаллю переможця в номінації «Впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу у ВНЗ».

2. Бронзовою медаллю переможця в номінації «Духовний розвиток молоді та фізичне вдосконалення – як необхідна складова виховання та освіти».

3. Дипломом виставки «За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти».

4. Подяка  ректору КУП НАН України Бошицькому Юрію Ладиславовичу «За плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в Національній системі освіти України».

5. Почесним званням Лідер сучасної освіти  «За багаторічну педагогічну освітню діяльність з модернізації освіти в Україні»

6. Дипломом конкурсу «Веб-сайт  – обличчя успіху»  «За участь в конкурсі на кращий Веб-сайт навчального закладу»