Нові напрямки міжнародної діяльності: освітні можливості Канади

25 Лютого, 2013

qq4.jpg     22 лютого 2013 року, за дорученням ректора, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького, представники відділу міжнародних зв’язків та грантів взяли участь у відкритті виставки навчальних закладів «Освіта в Канаді 2013». Необхідно зазначити, що ця ексклюзивна подія організована Посольством Канади в Україні в рамках Європейського туру представників провідних канадських учбових закладів та проходить вдруге на теренах України.
     25 провідних шкіл, коледжів, університетів та мовних закладів Канади представили до уваги абітурієнтів та їх батьків, студентства, випускників вищих навчальних закладів широкий спектр навчальних програм. Гості виставки мали можливість відвідати 20-хвилинний відео-семінар «Освітні можливості Канади», який надав важливу інформацію стосовно Канади, її системи освіти, переваг та специфіки отримання освіти в Канаді.
     У період з 22 по 26 лютого 2013 року виставка “Освіта в Канаді” відвідає різні куточки України: Київ (22-23 лютого 2013 р.), Харків (24 лютого 2013 р.), Дніпропетровськ (26 лютого 2013 р.).
     За більш детальною інформацією щодо освітніх програм у Канаді просимо звертатись у відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ.