Національна академія наук України Київський університет права

Нові напрямки роботу проекту “Пiзнай свiй край!”

7 Лютого, 2009

П і з н а й  с в і й   к р а й

Одним з найважливіших завдань виховної роботи є формування особистості студента, таких його якостей як патріотичність, любов до природи, рідного краю, краси, формування естетичного смаку, підвищення культурного рівня. Осягнути усі ці якості можна лише завдяки практичній роботі з студентами, які завдяки програмі «Пізнай свій край», що проходить під особистим патронатом ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л.Бошицького, мають змогу побувати в унікальних історичних та культурних куточках Батьківщини.

Кожен край має свої унікальні надбання та історичні пам’ятки.

Чи доводилося Вам подорожувати Україною,її неоглядними рівнинами, горами, лісами, ріками, містами?

В Україні розрізняють такі природні зони: Українське Полісся, Лісостеп, Степ, Українські Карпати та Кримські гори. Складовою частиною України є Автономна Республіка Крим.
Чи доводилося Вам зустрічатися з гостинними привітними людьми в кожному місті та селі України?

Якщо ні, подорожуйте разом з нами, за програмою довготривалого проекту «Пізнай свій край».

 

Мета проекту: виховання національної свідомої особистості студентів Київського університету права НАН України шляхом подорожування населеними пунктами України з метою вивчення історії і культури рідного краю, формування знань про історію малої батьківщини, її традицій, звичаїв для сприяння підвищенню загальнокультурного рівня розвитку студентів.

Переяслав-Хмельницький. Етнографічний музей

Головне завдання проекту: формування в студентів виховання інтересу та поваги до культури українського народу, краси природи, естетичного смаку, працелюбності, потреби не тільки бачити і відчувати красу, а й творити її власними руками

 

Олександрія, «Китайський місток»

 

м.Умань, «Софіївка» – Державний м.Луцьк. Замок Любарта.
дендрологічний заповідник НАН України.

Майбутнє починається сьогодні…

Подорожуймо разом з нами по радній Україні! По країні, яка розташована у самісінькому центрі Європи, яка замиловує кожного своєю неповторною природою, зачаровує співучою мовою і мелодійними щемливими піснями, яка має багатовікову історію, а найголовніше – яка є нашою Батьківщиною.

Студенти КУП НАНУ біля символічного знаку центра Європи.

На території України знаходяться географічний центр Європи – поблизу села Ділове Рахівського району Закарпатської області. Тут встановлено символічний знак.

Українські Карпати – це невелика за площею природна зона України, яка знаходиться на заході нашої країни.

Хустщина-перлина Марамороша, долина нарцисів

Уявіть собі зелений килим, на якому розсипані білі віночки ніжних квіток – не десятки і навіть не тисячі, а величезна кількість, яка не піддається рахунку. Таку красу студенти КУП НАНУ могли побачити лише тут, під час цвітіння вузьколистого нарциса. Долина в період цвітіння наповнюється п’янким ароматом. Цей феномен природи вартий того, аби хоч раз в житті його побачити!

М.Косів Івано-Франківської області.