Нові партнери КУП НАНУ – болгарська «Академія Лідерства»

27 Червня, 2012
     Сьогодні зміни трапляються дедалі частіше і їх складно передбачити. Лише деякі люди в змозі бути успішними, за допомогою управління ефективними джерелами  і забезпечення підтримки шляхом визначення причин. Цих людей можна назвати справжніми лідерами, що формують стратегії та політику, а ті, у свою чергу, окреслюють громадські організації, партії, бізнес, науку та культуру, які впливають на національні, регіональні та міжнародні рівні.
     З метою виховання справжніх лідерів найвищого гатунку під час візиту ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, до Республіки Болгарія було підписано Меморандум про майбутню співпрацю між КУП НАНУ та Болгарською Академією Лідерства. На зустрічі були присутні ректор  Університету національного та світового господарства Республіки Болгарія (УНСГ), професор Статі Статєв, віце-президент Асоціації болгаро-української дружби та співробітництва, Посол Республіки Болгарія в Україні (2007-2012 рр). Дімітар Владіміров, екс-Президент Республіки Болгарія Георгій Парванов та інші видатні політичні діячі та відомі вчені.
     Академія Лідерства – це некомерційна організація, яка підпорядковується Опікунській раді, котру очолює пані Зорка Парванова, Перша Леді Республіки Болгарія. Державна та закордонна еліта, експерти, громадські діячі та офіційні особи входять до складу двох наступних керуючих органів – Генеральної асамблеї та Міжнародної ради директорів.
     Академія Лідерства це:
     •    форум для публічних дебатів та дискусій;
     •    інтелектуальна платформа для впровадження інновацій у різноманітні сфери знань та практики;
     •    розробка тактик, що спрямовані на позитивні зміни;
     •    формування знань;
     •    школа для визначення та розвитку здібностей, формування відношення, підвищення обізнаності, сприяння та ріст цінностей, виховання активних громадян, відповідальних лідерів та успішного керівництва;
     •    система для експертів у різних галузях;
     •    болгарська організація, котра претендує стати ключовою для зустрічей зацікавлених кіл з метою впровадження співпраці, безпеки та співробітництва.
     Метою співробітництва між КУП НАНУ та болгарською «Академією Лідерства» є проведення експертиз та консультацій у сфері правового забезпечення підтримки громадських, приватних та державних організацій у їх прагненні визначити, популяризувати чи впровадити принципи лідерства та успішного керівництва; підвищення громадської правової обізнаності; популяризація принципів лідерства та успішного керівництва у всіх їх аспектах та сферах. Ми віримо, що реалізація цих напрямків співпраці матиме суттєвий вплив на громадські процеси, котрі спрямовані на позитивні та стабільні зміни у суспільстві.