Нові партнери КУП НАНУ – Закарпатська державна обласна адміністрація

26 Жовтня, 2011

Ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький зустрівся із головою Закарпатської облдержадміністрації Олександром Ледидою та провів  переговори щодо співпраці.
     Також окрім питань діяльності філіалу КУП на Закарпатті під час зустрічі йшлося і про проведення в цьому регіоні конгресу Всесвітньої асоціації юристів. Це стало можливим завдяки візиту до області, на запрошення саме Київського університету права – для участі у студентській конференції, Голови Союзу юристів України, Президента Всесвітньої асоціації юристів Валерія Євдокимова

Проведення таких заходів, як конгрес Всесвітньої асоціації юристів,а також наукових конференцій, безумовно, — внесок у популяризацію Закарпаття.
     Під час зустрічі ректор університету Бошицький Ю.Л. подякув О.Ледиді  за підтримку та сприяння розвитку Ужгородського інституту Київського університету права НАН України, акцентував увагу на сучасних тенденціях розвитку університетської системи освіти та наближенням її до європейських стандартів. Ректор наголосив, що усвідомлюючи необхідність розвитку вищої юридичної освіти до загальноєвропейських стандартів, Київський університет права НАН України основною метою підготовки майбутніх фахівців у сфері права визначає, не тільки формування фахових знавців у сфері юриспруденції, скільки підготовку соціально адаптованого, високодуховного та освіченого на цінностях та здобутках освіти та науки правника, який зможе бути мобільним як на внутрішньому, так і на європейському ринку праці.

Зі свого боку О.Ледида  щиро подякув КУП НАНУ за освітянську та наукову діяльність  на Закарпатті та запевнив ректора у подальшій підтримці  обласної влади діяльності Ужгородського інституту КУП НАНУ та ряду креативних проектів вузу.